MAXİFİ İŞ ÇÖZÜMLERİ İLE FİRAMANIZIN VERİMLİLİĞİNİ ARTTIRIN

Finans & Muhasebe Yönetimi

Tüm cari kayıtlarınızı, kasa ve banka işlemleriniz ile tüm nakit akışını takip edin. Bütçenizi planlayın, masraf yönetin. Borç ve alacaklarınızı planlayın. Finans raporlarını inceleyin.

Satış & Pazarlama Yönetimi

Tekliflerinizi, sözleşmelerinizi , satış istatistiklerini inceleyin ve yönetin . Pazarlama planları oluşturun, bütçe çalışmaları yapın, web site, sosyal medya ve diğer iletişim kanallarınızı yönetin.

Stok & Satın Alma

Tüm stok operasyonlarınızı yönetin depolar, stok kartları, transfer formları, sayım formları, hareketler ve sevk emirlerinizi tanımlayın. Satın alma, stok durumu ve stok raporlarını inceleyin.

İnsan Kaynakları

Personel bilgilerini tutun. İşe alım ve personel eğitim süreçlerini takip edin.Personel performans ölçümü yapın. Personel giriş ve çıkış kayıtlarını inceleyin.

Üretim

Tedarikçi yönetimi, satın alma, ham veya mamül madde planlama, üretim planlama, imalat, depolama ve sevkiyat süreçlerinizi planlayark üretiminizi verimlendirin

E-ticaret

E-ticaret sitelerinizi, ödeme sistemleri ve digital pazarlama altyapıları ile entegre ederek oluşturun.

Servis Yönetimi

Teknik servis formlarını, garanti takibini, ürün arıza durumları ile kargo süreçlerini, servis personelini, servis deposunu yönetin. Mail bildirimleri gönderin.

İhtiyaçlara yönelik iOS ve Android mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulundurup, mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım ve yazılım kabiliyetlerini sizlere sunuyoruz. Uygulamaların içeriklerinin ve özelliklerinin belirlenmesinden, görsel tasarımına yazılımına, kullanıcı deneyim analizlerinden, programın gerekli store’lar yüklenmesine kadar geçen süreçteki yani bir uygulamayı hayata geçirmek için gerekli olan tüm çalışmaları yapıyoruz. Kurumsal uygulamalar ile işlerinizi yönetmek, toplantılarınız düzenlemek ve bir çok operasyonel iş yükünü azaltmak mobil uygulamalar sayesinde çok kolay. Talep edilen uygulamaların kullanımını geliştirecek, ihtiyaç ve gerekliliklere özel kullanıcı deneyimi tasarlayarak uygulama ve mobil websiteleri geliştiriyoruz..

Firmanıza özel profesyonel bir web sitesine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. SEO uyumlu web tasarım paketlerimiz ile rakiplerinizin önüne geçebileceksiniz. Yönetim paneli ile dilerseniz web sitenizi telefon ve tabletinizle yönetebilirsiniz. Kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır bir mobil uyumlu yönetim paneli Web sitesi paketlerimiz en son teknolojiyle üretilmiştir. Satış öncesi ve satış sonrası bizden sınırsız ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Maxifi olarak , kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir. Bütün hizmetlerinde marka ve platform bağımsız hareket eden, size özel en ideal çözümü sunabilmek için objektif hareket eder. C# .NET başta olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik çözüm sunar. Ürettiğimiz yazılım hizmetlerinin yanı sıra, farklı ihtiyaç ve hedefler için markanıza özel, yazılım çözüm ve hizmetleri sunmaktadır. İşin başlangıcında sizleri dinleyerek özel istek, beklenti ve hedefleriniz tespit edilmekte , ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak , kurumsal yapınıza uygun, şirketinize değer katacak özel yazılım çözümleri üretmekteyiz. Bu doğrultuda, yazılım ekibimizce farklı beklentilere etkili bir şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır.