MAXİFİ İŞ ÇÖZÜMLERİ İLE FİRAMANIZIN VERİMLİLİĞİNİ ARTTIRIN

Ön Muhasebe

Tüm cari kayıtlarınızı, kasa ve bankalardaki nakit operasyonlarınızı takip edin. Bütçe planlaması yapın,işletme masraf yönetiminizi yapın. Borç ve alacaklarınızı takip edin. Finansal raporlarını inceleyin.

Proje Yönetimi

Proje verileri oluşturun, kişilerinize atayın. Projelerinize uygulama ve dokümanlar ekleyin. Projenize ait süre kayıtlarını inceleyin, müşterileriniz ile projelerinizi paylaşın.

Satış & Pazarlama Yönetimi

Tekliflerinizi, sözleşmelerinizi , satış istatistiklerini inceleyin ve yönetin . Pazarlama planları oluşturun, bütçe çalışmaları yapın, web site, sosyal medya ve diğer iletişim kanallarınızı yönetin.

İçerik Yönetim Sistemi

Kurumsal siteler, forum siteleri, E-ticaret siteniz, ürün tanıtım web siteleriniz, fotoğraflarınız, videolarınız, her türlü verinizi içerik yönetim sistemi ile kolaylıkla çözümleyin.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşterilerinize vermiş olduğunuz teklifleri yönetin, müşteri ziyaretlerini kayıt altında tutarak müşterileri sınıflandırın, toplu E-mail, SMS ve haber bülteni ile müşterilerinzle sürekli dialog halinde kalın.

Dokümantasyon Yönetimi

İşletmenizin dijital her türlü dökümanlarını yönetin. Gelen, giden evraklarınızı; kişisel veya ortak dokümanlarınızı kişisel çalışmalar için kullanın veya bu çalışmalarınızı diğer çalışanlarla paylaşın.

İhtiyaçlara yönelik iOS ve Android mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulundurup, mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım ve yazılım kabiliyetlerini sizlere sunuyoruz. Uygulamaların içeriklerinin ve özelliklerinin belirlenmesinden, görsel tasarımına yazılımına, kullanıcı deneyim analizlerinden, programın gerekli store’lar yüklenmesine kadar geçen süreçteki yani bir uygulamayı hayata geçirmek için gerekli olan tüm çalışmaları yapıyoruz. Kurumsal uygulamalar ile işlerinizi yönetmek, toplantılarınız düzenlemek ve bir çok operasyonel iş yükünü azaltmak mobil uygulamalar sayesinde çok kolay. Talep edilen uygulamaların kullanımını geliştirecek, ihtiyaç ve gerekliliklere özel kullanıcı deneyimi tasarlayarak uygulama ve mobil websiteleri geliştiriyoruz..

Firmanıza özel profesyonel bir web sitesine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. SEO uyumlu web tasarım paketlerimiz ile rakiplerinizin önüne geçebileceksiniz. Yönetim paneli ile dilerseniz web sitenizi telefon ve tabletinizle yönetebilirsiniz. Kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır bir mobil uyumlu yönetim paneli Web sitesi paketlerimiz en son teknolojiyle üretilmiştir. Satış öncesi ve satış sonrası bizden sınırsız ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Maxifi olarak , kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir. Bütün hizmetlerinde marka ve platform bağımsız hareket eden, size özel en ideal çözümü sunabilmek için objektif hareket eder. C# .NET başta olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik çözüm sunar. Ürettiğimiz yazılım hizmetlerinin yanı sıra, farklı ihtiyaç ve hedefler için markanıza özel, yazılım çözüm ve hizmetleri sunmaktadır. İşin başlangıcında sizleri dinleyerek özel istek, beklenti ve hedefleriniz tespit edilmekte , ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak , kurumsal yapınıza uygun, şirketinize değer katacak özel yazılım çözümleri üretmekteyiz. Bu doğrultuda, yazılım ekibimizce farklı beklentilere etkili bir şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır.